גינות גג

הפינוק האולטימטיבי הוא כבר לא רק דירת גג אלא גינת גג. תתפלאו לשמוע שיש אפשרות לבנות גינות גג בכל קומה, בכל מקום ובכל שטח שהוא. חברת Rich גני יוקרה מבטיחה לכם לנצל את השטח של הדירה שלכם ושל הגג שעומד לרשותכם כדי לבנות גינה אמיתית שנראית בדיוק כמו גינה בחצר ומצליחה להפתיע אתכם ואת האורחים שלכם. גינה כזאת מכילה כל מה שאתם אוהבים ואפשר לגדל בה הכל, מעצים ושיחים ועד פרחים, ירקות ותבלינים. גינה כזאת מעצבת את הדירה שלכם ומוסיפה לה יוקרה כמו גם מראה מרהיב.

למה להזמין את החברה לעצב לכם גינות גג?

גם אם נראה לכם שזה מקרה אבוד, אל תוותרו על הפוטנציאל של הגג שלכם. אנשי החברה מנוסים ויודעים בדיוק כיצד להפיק ממבנה הגג שלכם את המיטב. היתרונות שלהם רבים:

תמונות של גינה מעוצבת

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית שיכולה להיבנות בכל מקום ולעשות שימוש בכל חומר. ידע בעיצוב ובגינון משתלב היטב כדי להוסיף לכם את האלמנטים הנכונים לגג שלכם ולהפוך אותו לגינה פורחת שנראית מצוין בכל עונה. תכנון נכון של שתילת הצמחים לפי סגנון החיים שלכם וההעדפות שלכם בנוגע לתחזוקה ולטיפוח הגינה. המראה המתקבל הוא כל כך ייחודי ואסתטי שפשוט לא תבינו למה ויתרתם עליו עד כה.

תכנון גינות גג מיוחדות ויקרתיות

אם חשבנו פעם כי גינות גג חייבות להיות גרנדיוזיות ומשתרעות על פני מטרים רבועים רבים, היום אנחנו יודעים בעזרת מומחי החברה שגינה על גג יכולה להסתפק גם בשטח המוגבל יחסית שיש לה מבלי לוותר על שום אלמנט ירוק ומעוצב. הגינה יכולה להנעים לכם את הזמן כשאתם מארחים, או להיות מקום המפלט שלכם כשאתם חוזרים הביתה ורוצים להתרגע מול השקיעה, או להיות עם עצמכם.

גינה כזאת יכולה להשתרע גם על פני מטרים ספורים ועדיין להכיל את כל האלמנטים שהופכים אותה למה שהיא. כדי לנצל היטב את שטח הגג מומלץ להיעזר במומחים שיודעים להעניק לגג את הנופך המיוחד שלו המתאים לו. זה אמור להיות בדיוק בסגנון שאתם אוהבים, וממובן תוך כדי ניצול נכון של המיקום והמקום.