התקשרו: 049999969

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גינות מעוצבות

גינות מעוצבות של חברת ריץ' גינות יוקרה בע"מ מבטיחה לכם שקט נפשי עם פתרון כוללני לכל עבודות החוץ, כבר משלב התשתיות ועד לפרטים הקטנים ביותר… אנו מציעים לכם קשת רחבה של אלמנטים כגון: בריכות שחייה, מטבחי חוץ, חיפויים וריצופים, תאורת גן, פרגולות ודקים, מערכות ספא מתקדמות ומבחר רב של גינות בסגנונות שונים.

גינות מעוצבות של חברת Rich גינות יוקרה המבטיחה לכם תכנון נכון של גינת החלומות שלכם גם במקום הכי מצומצם שיש לכם. בעזרת טכנולוגיה חדשנית, רוח יצירתית והמון ידע וניסיון הגינה שלכם תיראה יוקרתית ומעוצבת, בדיוק כפי שהגינה שחלמתם עליה צריכה להיראות. אתם מוזמנים לצפות בגלריית גינות מעוצבות של החברה ולהתרשם.

בכל בית יש פינה שבה אפשר להקים גינה משלכם, בכל גודל ובכל חלל, המרחב נראה אחרת לגמרי כאשר אתם נהנים מגינה פרטית משלכם. תכנון גינות מעוצבות לא חייב להיות רק בבתים פרטיים שיש להם חצר אין סופית.  כל בית צריך מרפסת ובכל מרפסת תוכלו לעצב גינה משלכם.

גינות מעוצבות – מה מציעים לכם?

התייחסות נכונה לגודל השטח שלכם ולמבנה שלו, היכן הוא ממקום גיאוגרפית ובאיזה גובה, מהן מגבלות המקום ומהן היתרונות שלו כל אלה כלי העבודה הראשוניים שמבטיחים גינות מעוצבות אופטימליות לכל בית.

התאמת הצמחייה והגינה לאורח החיים שלכם, אם תרצו לטל בה הרבה או רק בצורה מינימלית, לפי ההעדפות שלכם והטעם שלכם בצמחים ובגידולים בגינה.

שילוב אלמנטים יצירתיים ועיצוביים מתחום האמנות, אם זוהי הדרישה שלכם והטעם שלכם. בגינה צריכים להופיע כל האלמנטים שרציתם לראות בה וזה בדיוק מה שמכוונים לו בחברה.

סביבה נעימה אקולוגית, חסכונית וממזגת טמפרטורה כדי להעניק לכם גינה שנעים לשבת בה ולשאוף אוויר צח גם בלב העיר.

ניצול נכון ומיטבי של האנרגיה של השמש ושל השקיה חכמה כדי לאפשר לכם מקסימום גינה במינימום הוצאות על תחזוקה.

אפשר להתאים גינות מעוצבות לכל חצר

אם חשבתם לעתים שאין לכם חצר שאפשר להקים בה גינה, רק משום שמגבלות הבנייה בה אינן מאפשרות נטיעת עצים והצבת אלמנטים שונים, אנשי המקצוע של החברה יוכיחו לכם שאין כזה דבר שנקרא מגבלה כאשר רוצים להיות מוקפים בירוק וביופי כל כך מעוצב. גינות מעוצבות יכולות להיות גם במרפסת פשוטה וגם בפנטהאוז, גם בחצר רחבת ידיים וגם בחצר קטנה יחסית.

כל העיקר הוא להתייחס לפוטנציאל של החצר מבלי לוותר על הירוק ועל היצירתיות. בעזרת טכנולוגיה חדשנית ורעיונות מעולים מעצבי החברה יכולים להתאים לכם גינות על אדניות, על מסלעות, על עציצים ועל כל אלמנט עיצובי אחר שאפילו לא ידעתם שיכול להיות מותאם לכך.

תפריט נגישות

Scroll to Top