חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בריכות שחייה

בבתים רבים מוצאים היום בריכות שחייה גם כאשר מדובר בבתים שאינם נמצאים באזורים יקרים מאוד. זה סימן לכך שבריכות הן היום בהישג ידם של יותר אנשים ולכן ההיצע של חברות שבונות חברות ומשלבות זאת עם עיצוב הגינה והחצר גדל. חברת Rich גני יוקרה מציעה לכם את השילוב האולטימטיבי של בריכת שחייה יחד עם חצר מעוצבת שבה גינה נפלאה שבה תוכלו לשבת. הידע והניסיון שלה מביאים ללקוחות את החצר היפהפייה ביותר עם החומרים המתקדמים והתקניים ביותר, ועבודה איכותית של בניית בריכה.

אילו סוגי בריכות שחייה קיימים שאפשר לבנות בחצר הבית?

בריכת בטון – בריכה יציבה שנבנית עם יציקה וחפירה לעומק, יקרה יחסית אבל עמידה לכל השנים. אפשר לבנות בהן תעלת גלישה ולעצב אותן. היופי שלהן בלתי מתפשר משום שהן שקועות בדרך כלל. יש אפשרות להוסיף להן משטחי שיזוף מסביב ואלמנטים שונים – בנייה מדורגת לפי התקציב.

בריכות מתועשות – בריכות מחומרים מודרניים כמו טרמופלאסט,פח מגולוון,עץ ופיברגלאס, בשלל דוגמאות לבחירה, מהירות לבנייה וקלות להקמה. חיפוי ללא קרמיקה, תחזוקה והחלפת ציפוי בכל 7 שנים. מחירים נוחים מאוד. בריכות שנחשבות לזולות יחסית והן עמידות אבל פחות. מאחרות. יש להן יתרונות משלהן והן באות בשלל תצורות, גם גבוהות מעל האדמה. מהירות לבנייה ולהקמה, דורשות יותר מיומנות בתפעול.

מומחים בהקמת בריכות שחייה בבית פרטי

אם יש לכם חצר גדולה ונוחה, אין שום סיבה לוותר על בריכה שתשמש אתכם ואת האורחים שלכם. אתם יכולים לערוך מסיבות או שבתות אירוח נדיבות, אתם יכולים ליהנות מהבריכה בכל יום לאימונים גופניים או לשעות של הנאה יומית להתרגעות. כל סיבה מספיק טובה להוספת בריכה לבית שלכם. אתם יכולים להוסיף לצד הבריכה גם את הגינה שתמיד חלמתם עליה וליהנות מהצמחייה ומהמדשאה ומהרחבה שבה אתם יכולים לארח את המשפחה והאורחים שלכם. נצלו את הידע והחומרים המודרניים הנגישים והזמינים יחסית לכל אחד כדי לבנות לעצמכם את חצר החלומות שלכם עם בריכות מכל הסוגים. מומחי החברה ישמחו לייעץ לכם ולהתאים לכם בריכות שחייה שהן הכי טובות והכי נוחות שאפשר. 

תפריט נגישות

במה נוכל לעזור?